en / cs

Strojní konstruktér

Informace o společnosti

VR Group, a.s. je český dodavatel komplexních simulačních řešení pro výcvik obranných složek a složek krizového řízení s více než dvacetiletou historií. Společnost vznikla se zaměřením na český trh, postupem času jsme začali dodávat i do dalších evropských zemí, dnes již dodáváme simulátory po celém světě. Jsme dceřinou společností LOM Praha, tradičního podniku českého leteckého průmyslu.

Náplň práce:

·         Návrhy technického řešení, vytváření výkresové dokumentace v programu Autodesk Inventor

·         Komunikace s externí výrobou

·         Uzká spolupráce s výrobním oddělením a montáží

·         Zajišťování nákupu komponent

Požadavky:

·         SŠ/VŠ strojního zaměření

·         Zkušenost s 3D CAD objemovým modelářem

·         Vhodné i pro absolventa

·         Svědomitost a aktivní přístup k úkolům

·         Hlavní pracovní poměr

Nabízíme:

·         Pružná pracovní doba

·         Možnost občasné práce z domu

·         Příspěvek na stravování

·         Příspěvek na penzijní pojištění

·         5 dní sick days

·         Občerstvení na pracovišti

·         Firemní akce

·         Menší, klimatizované kanceláře

·         Nastup možný ihned


Contact form

*
*
*
*


*
*
*
*

Souhlas se zpracováním osobních údajů

V případě Vašeho zájmu o účast ve výběrovém řízení na tuto pracovní pozici bude společnost VR Group, a.s., se sídlem se sídlem Tiskařská 270/8, 108 00 Praha 10, IČ: 25699091, společnost je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 5580, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným Nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.

Prosíme Vás tímto, abyste se před odesláním Vaší odpovědi seznámil/a s Informacemi společnosti VR Group a.s. o zpracování osobních údajů uchazečů o zaměstnání.

Zasláním Vašeho životopisu společnosti VR Group, a.s. potvrzujete, že jste se seznámil/a s Informacemi společnosti VR Group, a.s., o zpracování osobních údajů uchazečů o zaměstnání a současně tímto dáváte souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů a jejich uchování v personální databázi společnosti VR Group, a.s., a to výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání po dobu výběrového řízení, nejdéle však šest měsíců od ukončení výběrového řízení.