en / cs

Frontend vývojář medior/senior

Informace o společnosti

VR Group, a.s. je český dodavatel komplexních simulačních řešení pro výcvik obranných složek a složek krizového řízení s více než dvacetiletou historií. Společnost vznikla se zaměřením na český trh, postupem času jsme začali dodávat i do dalších evropských zemí, dnes již dodáváme simulátory po celém světě. Jsme dceřinou společností LOM Praha, tradičního podniku českého leteckého průmyslu.

Co vás čeká

Hledáme vývojáře uživatelských rozhraní (web-based) simulátoru a podpůrných nástrojů pro výcvik leteckých a pozemních vojenských jednotek. Vývoj je primárně zaměřen na desktopovou sféru a proběhne "from scratch". Uchazeč musí na základě již známého zadání a požadavků na funkčnost navrhnout vhodnou architekturu a najít, ověřit a následně použít vhodné technologie, splňující výkonnostní nároky real-time simulace.

Na adrese https://gitlab.com/hermpe/vrg_vstupni_demo jsme připravili zadání úkolu, který by uchazeči měl přiblížit náš hlavní projekt. Očekáváme, že si uchazeč na pohovor připraví jeho řešení, které předvede.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Schopnost definice uživatelského rozhraní - cit pro návrh webového UI
  • Orientace v moderních webových technologiích
  • Ochota učit se a spolupracovat s ostatními členy týmu
  • Schopnost psát čistý, dobře dokumentovaný a testovatelný kód
  • Anglický jazyk - alespoň úroveň nutná pro studium manuálů apod.
  • Výhodou budou ukázky vlastních předchozích prací

Co vám můžeme nabídnout

Nabízíme zázemí stabilně rostoucí společnosti - kontinuálně se rozrůstáme, v současné době máme přes 50 zaměstnanců. Pracoviště Brno, Šumavská. Můžete u nás očekávat:

  • zajímavé práce ve velmi různorodé oblasti týkající se vojenských technologií
  • práce na novém projektu v nově vznikajícím týmu (část týmu je pouze online)
  • možnost práce on-site (Brno) i remote
  • flexibilní pracovní dobu
  • stravenkový paušál
  • sickdays 5 dní
  • firemní outdoorové akce
  • příjemný kolektiv a pracovní klima
  • firemní vzdělávání
  • pracujeme v kllimatizovaných samostatných kancelářích, ne v openspace

Contact form

Souhlas se zpracováním osobních údajů

V případě Vašeho zájmu o účast ve výběrovém řízení na tuto pracovní pozici bude společnost VR Group, a.s., se sídlem se sídlem Tiskařská 270/8, 108 00 Praha 10, IČ: 25699091, společnost je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 5580, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným Nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.

Prosíme Vás tímto, abyste se před odesláním Vaší odpovědi seznámil/a s Informacemi společnosti VR Group a.s. o zpracování osobních údajů uchazečů o zaměstnání.

Zasláním Vašeho životopisu společnosti VR Group, a.s. potvrzujete, že jste se seznámil/a s Informacemi společnosti VR Group, a.s., o zpracování osobních údajů uchazečů o zaměstnání a současně tímto dáváte souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů a jejich uchování v personální databázi společnosti VR Group, a.s., a to výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání po dobu výběrového řízení, nejdéle však šest měsíců od ukončení výběrového řízení.