en / cs

Servisní technik simulátoru

VR Group, a.s. je český dodavatel komplexních simulačních řešení pro výcvik obranných složek a složek krizového řízení s více než dvacetiletou historií. Společnost vznikla se zaměřením na český trh, postupem času jsme začali dodávat i do dalších evropských zemí, dnes již dodáváme simulátory po celém světě. Jsme dceřinou společností LOM Praha, tradičního podniku českého leteckého průmyslu.

Co vás čeká:

- Zajištění provozu a základní servisní činnosti pro simulátor bitevního vrtulníku AH-1Z Viper

- Provádění drobných servisních zásahů

- Průběžné sledování a reportování o technickém stavu simulátoru

Kvalifikační požadavky:

- Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou

- Obecný přehled v elektrotechnice, praktické znalosti v oblasti IT

- Angličtina na komunikativní úrovni – pravidelná komunikace se zahraničním partnerem

- Řidičský průkaz sk. B

- Ochota pracovat na směny

Místo výkonu práce:

- Letecká základna Náměšť nad Oslavou

Co vám můžeme nabídnout:

  • práci na hlavní pracovní poměr
  • stravenkový paušál
  • sickdays 5 dní
  • firemní outdoorové akce
  • příspěvek na penzijní / životní připojištění

Contact form

*
*
*
*


*
*
*
*

Souhlas se zpracováním osobních údajů

V případě Vašeho zájmu o účast ve výběrovém řízení na tuto pracovní pozici bude společnost VR Group, a.s., se sídlem se sídlem Tiskařská 270/8, 108 00 Praha 10, IČ: 25699091, společnost je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 5580, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným Nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.

Prosíme Vás tímto, abyste se před odesláním Vaší odpovědi seznámil/a s Informacemi společnosti VR Group a.s. o zpracování osobních údajů uchazečů o zaměstnání.

Zasláním Vašeho životopisu společnosti VR Group, a.s. potvrzujete, že jste se seznámil/a s Informacemi společnosti VR Group, a.s., o zpracování osobních údajů uchazečů o zaměstnání a současně tímto dáváte souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů a jejich uchování v personální databázi společnosti VR Group, a.s., a to výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání po dobu výběrového řízení, nejdéle však šest měsíců od ukončení výběrového řízení.