en / cs

C#/.NET vývojář vojenských simulátorů

Informace o společnosti

VR Group, a.s. je přední český dodavatel komplexních simulačních řešení pro výcvik obranných složek a složek krizového řízení s více než dvacetiletou historií. Společnost vznikla se zaměřením na český trh, postupem času jsme začali dodávat i do dalších evropských zemí, dnes již dodáváme simulátory po celém světě. Jsme dceřinou společností LOM Praha, tradičního podniku českého leteckého průmyslu.

Popis pozice

Pro brněnskou pobočku hledáme vývojáře pro návrh a implementaci softwarových komponent simulačních systémů pro obranný průmysl. Na této pozici se budete setkávat s vývojem podobnému hernímu odvětví.

Na této pozici budete:

  • pracovat na vývoji komponent pro různé typy simulátorů, většinou vojenské techniky
  • možnost vyvíjet buď frontend nebo backend
  • navrhovat a implementovat řešení ve všech fázích vývoje
  • podle preferencí a zkušeností se můžete podílet na vývoji simulačních nebo vizualizačních komponent

Kvalifikační požadavky:

  • velmi dobrá znalost C# a .NET
  • alespoň bakalářské vzdělání - obor informatika nebo elektrotechnika
  • schopnost pracovat samostatně
  • výhodou zkušenost s navrhováním GUI
  • výhodou je zájem o grafiku a vizualizaci
  • alespoň pasivní znalost anglického jazyka
  • chuť učit se

Co vám můžeme nabídnout

Nabízíme zázemí stabilně rostoucí společnosti - kontinuálně se rozrůstáme, v současné době máme přes 60 zaměstnanců. Pracoviště Brno, Šumavská. Můžete u nás očekávat:

  • práci na hlavní pracovní poměr
  • zajímavé projekty v oblasti simulačních technologií
  • práci v menším týmu lidí
  • různorodou práci, nejedná se o stereotyp, který vás nechá ustrnout na jednom místě
  • pozice je vhodná pro juniory i seniory
  • možnost zkoušet nové přístupy a technologie
  • samostatný přístup k řešení problémů
  • flexibilní pracovní dobu
  • stravenkový paušál
  • sickdays 5 dní
  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • nápoje na pracovišti zdarma
  • firemní outdoorové akce
  • příjemný kolektiv a pracovní klima
  • firemní vzdělávání
  • otevřené dveře při komunikaci s vedením
  • možnost občasné práce z domova

Contact form

Souhlas se zpracováním osobních údajů

V případě Vašeho zájmu o účast ve výběrovém řízení na tuto pracovní pozici bude společnost VR Group, a.s., se sídlem se sídlem Tiskařská 270/8, 108 00 Praha 10, IČ: 25699091, společnost je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 5580, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným Nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.

Prosíme Vás tímto, abyste se před odesláním Vaší odpovědi seznámil/a s Informacemi společnosti VR Group a.s. o zpracování osobních údajů uchazečů o zaměstnání.

Zasláním Vašeho životopisu společnosti VR Group, a.s. potvrzujete, že jste se seznámil/a s Informacemi společnosti VR Group, a.s., o zpracování osobních údajů uchazečů o zaměstnání a současně tímto dáváte souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů a jejich uchování v personální databázi společnosti VR Group, a.s., a to výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání po dobu výběrového řízení, nejdéle však šest měsíců od ukončení výběrového řízení.